Flormar City Of Stars Body Mist

Yılbaşı zamanı yaklaşırken her taraf ışıl ışıl! Ambalajlar da öyle. Işıltısıyla sizi kendine çekecek, kokularıyla sizi saracak en yeni Flormar City Of Stars Body Mist vücut spreyleri bugünkü konuğumuz!

Flormar’ın zengin ürün çeşitliliğine diyecek yok. Cilt bakımından makyaja hatta vücut bakımına kadar ne ararsanız hepsi var. Metalik tonlarla ve ışıltılarla sivrilen City of Stars koleksiyonu keşfedilmeye değer bir koleksiyon olmuş. Yeni yıla girerken kendine iddialı ama günlük kullanıma uygun bir koku arayanlar için Flormar City Of Stars Body Mist biçilmiş kaftan!

Parfümler, geçmişten bugüne en çok tercih ettiğimiz kozmetik ürünlerin başında gelir. Çünkü kadını etkileyici ve vazgeçilmez kılan unsurlardan biri kokusudur. Geçtiği her yere izini, kokusuyla bir imza gibi bırakır. Bu nedenle tüm gün üzerinde taşıyabileceği bir koku ister.  Flormar City Of Stars Body Mist, tüm vücudunuzda kullanabileceğiniz bir sprey. Bu sprey ile harika aromaları gün boyu üzerinizde taşıyın.

Flormar City Of Stars Body Mist

Meyve ve çiçek esanslarının buluşmasıyla yaratılan City of Stars Body Mist Glitter Party, turunçgiller ve çiçeklerle zenginleştirilmiş City of Stars Body Mist Celebration ve meyvemsi ve odunsu kokuların dansıyla City of Stars Body Mist Playful vücut spreylerinden biri vazgeçilmeziniz olacak.

Kış mevsimi, meyve, çiçek ve baharat kokularının karşı konulamaz etkilerine kendinizi bırakmanın tam zamanı! Teninizle bütünleşecek farklı kokular için Flormar‘ın geliştirdiği koku formülleriyle hemen tanışmanızı tavsiye ederiz. Duştan çıktıktan sonra uygulayacağınız Flormar City Of Stars Body Mist tüm gün size eşlik edecek.

CEVAP VER