Unicorns Heart Highlighter Allık

Bugün, sizler için ışıl ışıl bir konuğumuz var. Son zamanlarda Rainbow aydınlatıcılar oldukça popüler. Bunun nedeni ise hem sevimli tasarıma sahip olmaları hem de gökkuşağı gibi renkleri içermesi. Unicorns Heart Highlighter Allık‘ta karşı koyulamayacak güzelliğe sahip. Ancak sadece Watsons mağazalarında bulabileceğimiz bir aydınlatıcı.

Unicorns Heart Highlighter Allık, kalp şeklindeki dayanıklı karton ambalajı ile şirin tasarıma sahip. İçerisinde 5 farklı renk bulunuyor. Renkler ise lila, yeşil, sarı, mavi ve pembe. Ancak renkleri ayrı ayrı kullanmak istiyorsanız aydınlatıcı fırçanızı kullanmanız gerekiyor.

Unicorns Heart Highlighter Allık

Unicorns Heart Highlighter Allık ile ilgili şunu da söylemek gerekiyor ki; pigmentasyonu oldukça yoğun. Bu nedenle uygulama yaparken fırçayı cildinize hafifçe dokundurmanız bile cildinizde ışıl ışıl bir görüntü yaratıyor. Ancak içerdiği renkler nedeniyle yüzünüzde oldukça sıcak bir ışıltı şeklinde duruyor.

Unicorns Heart Highlighter Allık

Yoğun ışıltılı bitişe sahip olan aydınlatıcı, günlük makyajda oldukça dikkat edilerek kullanılması gereken bir ürün. Doğal makyajdan hoşlananlar için pek de uygun bir aydınlatıcı olduğu söylenemez. Yine de renkleri tek tek kullanarak ve hafifçe uygulayarak günlük makyajınızda da kullanabilmeniz mümkün. Ancak renklerin karıştırarak kullanmak istiyorsanız öncelikle bileğinizde nasıl bir rengin ortaya çıkacağını görmelisiniz. Sadece renkleri karıştırırken değil de tek başlarına uygularken de öncelikle bileğinizde test etmenizi öneririm. Işıltının her tonunu severim diyorsanız, denemek isteyenler için muhteşem bir ışıltıya ve de kalıcılığa sahip.

CEVAP VER