The Body Shop We Rule The World Palet

Far, ruj ve aydınlatıcıdan oluşan The Body Shop We Rule The World Palet‘te 3 farklı renkte (koyu, sıcak, mat ve parlak) far bulunuyor. Palet, tek renk ise aydınlatıcı ve ruj içeriyor. Yalnız sınırlı sayıda üretilen bu palete sahip olmak istiyorsanız, biraz acele etmelisiniz. Bizden söylemesi..

The Body Shop We Rule The World Palet

Tasarım konusunda övülmeyi hak eden The Body Shop, daima hayvan deneyine karşı olması nedeniyle de biz kadınlar için aşık olunası bir marka. Aynı zamandan The Body Shop We Rule The World Palet, %100 vejetaryen ve Brezilya’dan yerel ticaret ürünü babassu yağı da içermektedir.

The Body Shop We Rule The World Palet içerisinde bulunan 3 adet farı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İsterseniz kuru halde isterseniz canlı bir görünüm elde etmek için ıslak olarak da uygulayabilirsiniz.The Body Shop We Rule The World Palet

İçerdiği renkler nedeniyle de oldukça zevkli bulduğumuz palet, eminiz ki çoğumuzun makyajını tazelerken çok pratik ve yeterli olabilecek. Sınırlı sayıda bulunan palet için en yakın The Body Shop mağazasına uğramanız ya da online alışveriş sitesinden sipariş etmeniz gerekiyor.

CEVAP VER