Burt’s Bees Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremi

Burt’s Bees‘in yeni çıkarttığı doğal bakım kremlerinden biriyle sizi tanıştıralım. Burt’s Bees Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremi bugünkü konuğumuz!

Mottosu doğal bir şekilde daha iyi bir hayat sunmak olan Burt’s Bees, vücudumuzun en önemli parçası ayaklarımız için yeni Burt’s Bees Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremini görücüye çıkarttı. Özellikle mevsim geçişlerinde daha fazla çatlayan ve bakım isteyen ayaklarınız için Burt’s Bees Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremi en doğal yoldan kurtarıcımız olmaya aday!

Burt's Bees Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremi

Yüzümüz ve ellerimiz gibi ayaklarımız da bakım ister. Yazın onlara daha özenli davranır, pediküre daha sık gideriz. Kışın nasıl çorap ve çizmeler içinde kapalı kalıyorlar gözükmüyorlar diye ayaklarımızı oldukça ihmal ediyoruz. Halbuki bütün yükümüzü yaz-kış onlar çekiyor! Burt’s Bees Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremi ile her daim bakımlı ayaklara sahip olabilmeniz için geliştirildi.

Burt’s Bees Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremi, içeriğindeki yumuşatıcı botanik yağlar sayesinde ayak derinize yoğun bir şekilde nüfuz ederek kuru, çatlamış, sert deriyi yumuşatmaya yardımcı olur. Hindistan Cevizi Yağı, diğer doğal yumuşatıcı içerikler ve Nane ile zenginleştirilmiş formülü ile ayaklarda yumuşacık ve pürüzsüz bir his sağlamaya yardımcı olur.

Burt's Bees Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremi

Topuk çatlaklarını hiç kafanıza takmayın. İçeriğinde Hindistan Cevizi Yağı ve E vitamini bulunan bu krem; ayaklarınızı derinlemesine nemlendiriyor ve en kurumuş deriyi bile iyileştiriyor. Gece yatmadan önce sürüp çorap giyin. Sabah yumuşacık ayaklarla uyanacaksınız!

Bakımlı ayaklar için yazın gelmesini beklemeyin! Ürünlerinin yarısından fazlası %100 doğallık oranına sahip olan Burt’s Bees’in bu Hindistan Cevizi ve E Vitamini İçeren Ayak Kremini mutlaka denemelisiniz!

CEVAP VER