Maybelline Tatto Brow

Bugün, sizlere Türkiye’ye yeni gelen bir üründen bahsedeceğim. Makyajın son trend modası kalın ve belirgin kaşlar. İşte Maybelline Tatto Brow, araştırdığımız kadarı ile şu an piyasada en memnun kalabileceğiniz kaş makyaj ürünü.

Maybelline Tatto Brow

Maybelline Tatto Brow ile kaşlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Bu ürün jel şeklinde. Öncelikle vermek istediğiniz şekli kaşlarınıza bir kalem veya far ile çizin. Bunun nedeni ürünün 3 gün boyunca kaşlarınızda kalacak olması. Belirlediğiniz şeklin üzerinden Maybelline Tatto Brow’u bir tabaka geçmelisiniz. Ancak bu jeli bekletmeniz gerekiyor. Ne kadar bekletirseniz kalıcılığı o kadar artıyor. İster 20 dakika ister 2 saat ister 1 gece boyunca..

Maybelline Tatto Brow

3 güne kadar kalıcılık vaat eden ürün, uygulama yaptıktan sonra kuruyan bir formüle sahip değil. Hafif silikonumsu bir halde oluyor. Zaten sertleşen bir formüle sahip olsaydı uygulama sonrası çıkarmak kaşlarımızı dökebilirdi. Ancak endişe etmenize gerek yok. Ürünün formülü kaşlarınıza zarar vermiyor. Yapısı oldukça yumuşak.

Araştırdığımız kadarı ile sizlere tavsiyem şu olacak: Maybelline Tatto Brow‘u gece yatmadan uygulamanız ve sabah çıkarmanız. Eğer 3-4 gün kaş doldurma işlemi yapmak istemiyorsanız, gece boyunca bekletmeniz sizin için bir avantaj. Eğer 2 saat gibi kısa bir süre bekletirseniz de kalıcılık süresi azalacaktır.

CEVAP VER