Garnier Çiçek Balı Besleyici Botanik Serisi

Garnier, özellikle 2017 yılı içerisinde satışa sunduğu cilt bakım ürünleri ile adından çok bahsettirdi. En son “Nem Bombası” ile kuru ciltlere nem takviyesi sağlayan kağıt maskesi çok beğenildi. Şimdi ise Garnier Çiçek Balı Besleyici Botanik Serisi ile karşımızda!

Garnier Çiçek Balı Besleyici Botanik Serisi

Doğal güzelliği vurgulayan Garnier, kuru cilt tipine sahip olanlar için güzel bir ürün ile karşımıza çıktı. Garnier Çiçek Balı Besleyici Botanik Serisi içerisinde yer alan cilt bakım ürünleri, cildi yatıştırarak cilde rahatlama sağlarken aynı zamanda gereken nem ihtiyacını da sağlıyor.Garnier Çiçek Balı Besleyici Botanik Serisi

Kir çiçeği bal özü içeren seride tonik, nemlendirici krem ve temizleme jeli bulunuyor. Makyajınızı çıkardıktan sonra temizleme jeli ve tonik ile cildinizi makyaj kalıntılarından arındırabilirsiniz. Daha sonrasında uygulayacağınız nemlendirici krem ile cildinizi günün yorgunluğundan arındırarak canlandırır ve yumuşatır. Doğal içeriğe sahip Garnier Çiçek Balı Besleyici Botanik Serisi‘nde bulunan cilt bakım ürünleri hem uygun fiyatlı hem de %100’e yakın doğal içeriğe sahip. Kuru cilt tipine sahip olanlar için güvenle öneriyoruz.

 

CEVAP VER