The Body Shop Frosted Plum Duş Jeli

Ne kadar yoğun ve stresli bir gün geçirmiş olsak da duşa girdiğimizde bir anda her şeyi unutuveririz. Günlük hayatımızdaki en rahatlatıcı kişisel bakım deneyimlerden biri mis kokulu duş jelleri eşliğinde rahatlatıcı bir banyo yapmak desek yanlış olmaz. Tazelenmiş hissi veren ve canlandıran duş jelleri arasında bugünkü seçimimiz en yeni The Body Shop Frosted Plum Duş Jeli!

The Body Shop Frosted Plum Duş Jeli

Yılbaşı ruhu şimdiden dört bir yanımızı sarmış durumda. Şu sıralar alışverişe çıktığımızda yılbaşı temalı ürünler hemen dikkatimizi çekiyor. Daha önce çok tutulan The Body Shop’un yılbaşına özel vücut bakım serisi Frosted Plum bu yıl geri döndü! The Body Shop Frosted Plum Duş Jeli, çiçekli, meyveli sofistike kokusuyla banyonuzu saracak!

Peki, duş jelinin bu güzel kokusu nereden geliyor?  The Body Shop Frosted Plum Duş Jeli, Türkiye’de yetiştirilen eriklerden elde edilen, erik özü içeriyor. Bunun yanında yer alan manolya ve şakayık kokularıyla harmanlanarak harika meyvemsi ve çiçeksi kokuya sahip bir duş jeli haline gelmiş! Üstelik içeriğinde “Yerel Adil Ticaret Ürünü” babassu yağı kullanılmış. Son dönemlerde adını duymaya başladığımız bu yağ, tüm cilt tipleri için çok iyi bir nemlendirici görevine sahip. The Body Shop Frosted Plum Duş Jeli, sabun içermediğinden cildinizi kurutmadan arındıracaktır.

The Body Shop Frosted Plum Duş Jeli

Yeni yıla girerken kendinize ya da sevdiklerinize ufak bir hediye vermek isterseniz The Body Shop Frosted Plum Duş Jeli onları mutlu edecektir!

CEVAP VER