Nyx No Filter Blurring Primer

Nyx No Filter Blurring Primer

Makyaj yaparken artık olmazsa olmazımız tabi ki de makyaj bazları! O kadar kısa zaman içerisinde o kadar çok çeşit makyaj bazı çıktı ki denemek için hızlarına yetişemiyoruz. Nyx No Filter Blurring Primer, gözenekleri gizleyerek kusurlar örten bir makyaj öncesi bazı.

Şimdi sizlere Nyx markasının en sevdiğim makyaj ürünleri arasında makyaj bazı çeşitlerinin olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Özellikle dokusu ile kendisine hayran bırakıyorlar. İşte yeni bir hayran olunacak makyaj bazı daha; Nyx No Filter Blurring Primer!

Ten makyajında önce tampon hareketler ile burun ve yanak bölgesine uygulamanız gereken baz özellikle ipeksi dokusu ile cilt kusurlarınızı gizliyor. Aynı zamanda Nyx No Filter Blurring Primer ile makyajınızın daha uzun süre kalmasını da sağlayabilirsiniz. Hafif ten rengi pigmentlere sahip olan baz kolayca dağılması nedeni ile pratik bir ürün. Her yerde uygulayabileceğiniz pratik kullanıma sahip ürün, kolayca cilt rengi ile bütünleşebiliyor. Özellikle karma ciltler için hayat kurtarıcı özelliğe sahip bir makyaj bazı diyebiliriz.