Marrakesh Endz Kırık Uç Önleyici Bakım Kürü

Kışın saçlarınıza uygulayacağınız en iyi ve yeni saç bakım ürünlerini sizler için sayfamızda toplamaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Marrakesh Endz Kırık Uç Önleyici Bakım Kürü!

Soğuk ve kuru hava, aşırı ısıtılmış iç mekanlar, saçları oldukça kurutuyor. Kuruyan ve elektriklenen saçlar, dolayısıyla çabuk yıpranan ve kırılan saçlar haline geliyor. Tabii bir de yazın olduğu gibi saçları yıka-çık yapamıyoruz. Saçlarımızı kurutmamız, belki de işimiz icabı her gün şekillendirmemiz gerekiyor. Kış mevsiminin saçlarımız üzerindeki etkisi bu şekilde oluyor maalesef… O yüzden saç bakım kürlerini banyonuzdan eksik etmemeniz gerekiyor. Çünkü bu tip durumlara karşı en etkili savunma yöntemi saçı nemlendirmektir. Marrakesh Endz Kırık Uç Önleyici Bakım Kürü, kırık, hacimsiz ve nemsiz saçları, pürüzsüzleştirici ve onarıcı etkisiyle karşımıza çıkan bir ürün.

Marrakesh Endz Kırık Uç Önleyici Bakım Kürü

Kışın saçlar kuruduğundan uçları da çok fazla ve kolaylıkla kırılır. Marrakesh Endz Kırık Uç Önleyici Bakım Kürü, yıpranmış ve uçları kırılmış saçları onaran durulanmayan saç bakım kürüdür. Marrakesh Endz Kırık Uç Önleyici Bakım Kürü, önce saçı güçlendiriyor ardından ileride saçta oluşabilecek hasarları engellemeyi amaçlıyor. İçeriğinde bulunan buğday proteini ürünün alametifarikası! Buğday proteini sayesinde saçın dokusunu ve yapısını belirgin olarak güçlendiriyor. Saç uçlarını kalınlaşırken saçta oluşan elektriklenme de önleniyor.Marrakesh Endz Kırık Uç Önleyici Bakım Kürü

Marrakesh Endz Kırık Uç Önleyici Bakım Kürünü ıslaklığı alınmış nemli saçlara uygulayın. Avuç içine yeterli miktarda aldığınız bakım kürünü saçlarınızın boy ve uç kısımlarına eşit miktarda yedirin. Uygulamadan sonra saçınızı durulamayın ve dilediğinizce şekil verin!

CEVAP VER