Sleek MakeUP Yılbaşı Koleksiyonu

Sleek Make Up Yılbaşı Koleksiyonu, Aralık ayında Gratis mağazalarında satışa sunulacak. Bizden söylemesi! Birbirinden farklı 3 hediyeli set sınırlı sayıda üretildi..

İngiliz Sleek MakeUP markası, yılbaşı gecesinde ışıltılı bir makyaj ile dikkat çekmek isteyenler için özel koleksiyonunu satışa sunacak. Koleksiyon içerisinde markanın en çok satanları arasında yer alan Matte Me Likit Ruj, Solstice Highligter Paleti ve i-Divine Far Paletlerinin limited edition versiyonları bulunuyor.

Sleek MakeUP Yılbaşı Koleksiyonu

  • Sleek MakeUP Pout 4 Perfection, Solstice Highligter Paleti ve Major Matte Metallic Roman Cooper Metalik Mat Likit Ruj’dan oluşuyor.
  • Sleek MakeUP Hella Good Eyes Giftset, i-Divine Palet koleksiyonundan ve ışıl ışıl gözler için limited edition iki farklı far paleti bu sette bulunuyor.
  • Sleek MakeUP Matte Must Haves Giftset, Major Matte Me serisinin en güzel renkleri mini boyları ile bu sette bir arada bulunuyor.

Sleek MakeUP Yılbaşı Koleksiyonu

Ancak Sleek Make Up Yılbaşı Koleksiyonu‘nun yalnızca seçili Gratis mağazalarında bulunacağının haberini verelim. Yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak isteyenler için bu özel koleksiyonu öneriyoruz.

 

CEVAP VER