Listerine Hassas Dişler İçin Geliştirilmiş Ağız Bakım Suyu

Ağız bakım suyu dendiği zaman bizim aklımıza ilk gelen marka kesinlikle Listerine! Bugün Listerine ailesine en son katılan ürün olan Listerine Hassas Dişler İçin Geliştirilmiş Ağız Bakım Suyunu ağırlıyoruz!

Listerine Hassas Dişler İçin Geliştirilmiş Ağız Bakım Suyu

Ağız sağlığı genel sağlığımızın da aynasıdır aslında. Bu nedenle çok önemlidir. Fakat ağız bakımında bilinen çok yanlış var.  Derinlemesine ağız temizliği için sadece fırçalamak yetmez örneğin. Dişlerinizi düzenli bir şekilde fırçalamanız, diş ipi kullanmanız, ağız bakım suyu kullanmanız ve beslenmenize dikkat etmeniz sağlıklı dişlere sahip olmanız için yapmanız gerekenler listesinin başında yer alıyor.

Bunun yanında hassas dişler daha özel bir bakım ister. Genellikle soğuk-sıcak besinlerin tüketimiyle tetiklenen diş hassasiyeti çoğumuzun yaşadığı bir sorun. Hassas dişler için geliştirilmiş Listerine Ağız Bakım Suyu, diş hassasiyetini tedavi edici nitelikli tek ağız bakım suyu. Listerine Hassas Dişler İçin Geliştirilmiş Ağız Bakım Suyu, hassasiyete karşı derinlemesine koruma için açığa çıkmış sinirleri fiziksel olarak kaplıyor ve uzun süre koruma sağlıyor. Ürün, fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşarak tedavi ve komple ağız içi hijyen konusunda oldukça etkili bir ürün.

Listerine Hassas Dişler İçin Geliştirilmiş Ağız Bakım Suyu

Ağız bakımında en önemli şey kendi rutininizi oluşturmak ve buna uymaktır. Diş fırçalamayı tamamlamak için Listerine Hassas Dişler İçin Geliştirilmiş Ağız Bakım Suyunu sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez düzenli bir şekilde kullanmanız öneriliyor. Ürün alkol içermiyor. Üstelik nane ferahlığıyla ağzınızda istenmeyen kokuları da yok ediyor!

CEVAP VER