The Body Shop Metalik Likit Ruj

%100 vejetaryen The Body Shop Metalik Likit Ruj, sınırlı sayıda satışa sunuldu. Oldukça modern görünüme sahip rujlar yarı mat metalik yarı parlak bir renge sahip.

The Body Shop Metalik Likit Ruj

Mat rujlarda hissetmek istediğimiz o kadifemsi dokunuş The Body Shop Metalik Likit Ruj serisinde bulunuyor. Kurumayan ve aynı zamanda dudakları besleyen formülü ile dudaklarda hafifliğin güzelliğini görsellik ile buluşturan yarı parlak yarı mat metalik rengi 5 sınırlı sayıda mevcut. (Pink Nickel, Scarlet Steel, Fuchsia Chrome, Russet Copper, Plum Titanium, Rose Gold)

%100 vejetaryen olan, karmin ve gluten içermeyen The Body Shop Metalik Likit Ruj hayvanlar üzerinde test edilmeyen bir makyaj ürünüdür. Bu nedenle The Body Shop ürünlerini severek kullanıyoruz.

The Body Shop Metalik Likit Ruj

Likit ruju, ruj fırçası ile ya da direkt olarak ruju dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. En mükemmel sonuca ulaşmak istiyorsanız; ilk öncelikle Lipscuff Dudak Peelingi ile dudaklarınızı nemlendirmeye hazırlayın. Daha sonra ise  Yarı – Şeffaf Dudak Kremi ile dudaklarınızı nemlendirin. En son olarak likit mat ruju dudaklarınıza uygulayın.

 

CEVAP VER