Catrice Brown Collection Oje

Catrice Brown Collection Oje

Oje meraklıları bizi hemen anlayacaktır; her yeni çıkan oje ve oje trendini büyük merakla bekler, denemek için sabırsızlanırız. Bugünün en yenisi ise Catrice markasına ait. “Ojesiz asla!” diyenleri böyle alalım. Catrice Brown Collection Oje bugünkü konuğumuz!

Kabanlara sarınıp ve koyu renklere sığındığımız mevsim geldi! Mevsim ve sezonun değişmesiyle güzellik trendleri de değişiyor. Giysilerimizle birlikte tabii ki makyajımızla da kışa uyum sağlıyoruz. Uçuk pembeler ve neon ojeler rafa kaldırılırken kırmızılar, bordolar, mürdümler yani koyu renkler tırnaklarımızın tamamlayıcı detayları olmaya başladı. Kış sezonunda nasıl ki kıyafetler için renk tercihlerimiz değişiyorsa, kadınların oje renkleri konusundaki talepleri de değişebilir; elimiz koyu renkli ojelere gidebilir. Markalar da bunu göz önünde bulundurarak oluşturdukları koleksiyonlarla kadınların kalbini kazanmayı iyi biliyor. Catrice Brown Collection Oje serisi de bunlardan biri!

Yeni sezon demek yeni renkler demek. Bu sonbahar ve kış, tırnaklarımızı süsleyecek en yeni renkler artık belli oldu. Değişen mevsimle birlikte koyulaşan oje renklerine, ayrıca bir de metalik yansımalar eklendi ki biz bunlara bayıldık! Catrice Brown Collection Ojeler de aynen bu şekilde parlak ve metalik yansımalara sahip. Her biri birbirinden güzel bu ojeler arasında açıkçası seçim yapmakta oldukça zorlandık.

Catrice Brown Collection Oje serisinde hayır diyemeyeceğiniz renkler var, baştan uyaralım. Sonbaharın kahveliğini ve kızıllığını yansıtan renklere bir de metalik ve aynı zamanda matmış gibi duran bir etki eklenmiş. Bu kış herkes hangi ojeyi sürdüğünüzü merak edecek!