The Body Shop Vanilla Chai Vücut Losyonu

The Body Shop Vanilla Chai Vücut Losyonu

Mis gibi kokuları ile The Body Shop’un ürünlerini sevmeyen yoktur, sanırım. Rengarenk ve sevimli tasarıma sahip bakım ve makyaj ürünlerini severek kullanıyoruz. Yeni yıl sürprizi yaparak bizi daha çok mutlu eden The Body Shop özel koleksiyonu ile karşınızdayız! The Body Shop Vanilla Chai Vücut Losyonu, muhteşem tatlı bir kokuya sahip!

Babassu yağı, susam yağı ve shea yağı içeren The Body Shop Vanilla Chai Vücut Losyonu, cilt tarafından hızlıca emilen formüle sahip. Bu soğuk günlerde cildinizi nemlendirmek istiyorsanız ve vanilya kokusunu da seviyorsanız bu krem ile cildinizin ihtiyacı olduğu nem takviyesini sağlayabilirsiniz. Biliyorsunuz ki özellikle kış aylarında vücudun neme çok ihtiyacı oluyor. Bu ihtiyacı sağlayamadığımız takdirde ise vücudumuzda çatlaklar oluşması söz konusu olabiliyor.

Vanilya, tarçın, kakule ve esmer şekerin buluşması ile oluşan kokusunu çok seveceğinizden emin olduğumuz The Body Shop Vanilla Chai Vücut Losyonu cildinizde tatlı bir koku bırakıyor. Kullanım şekli olarak dairesel hareketler ile masaj yaparak cildinize uygulayacağınız vücut losyonunu düzenli kullanmanız halinde cildiniz daha yumuşak ve aydınlık görünecek.