Creightons Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi

Malum soğuk havalar geldi, çattı. Bu nedenle cildimize bol miktarda nem takviyesi yapmak gerekiyor. Cilt tipi ne olursa olsun nem takviyesi yapmadan kış aylarını geçirmek oldukça zor. Cildimizin çatlaklara maruz kalmaması sebebi ile kış aylarında nemlendirici kremlere daha çok yükleniyoruz. Bugün sizlere Gratis’e yeni gelen Creightons Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi’nden bahsedeceğim.

 Creightons Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi

Cilt bakım ürünlerinde çok seçici olduğumuz bir gerçek. Bunun nedeni ise maalesef ki dış etkenler. Maruz kaldığımız dış etkenleri cildimizden atmak için ise sürekli olarak cilt bakım ürünleri araştırarak cildimize uyguluyoruz.

 Creightons Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi

Creightons Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi, maske krem tarzında bir cilt bakım ürünü. Cildin ihtiyacı olduğu nemi sağlarken aynı zamanda cilde aydınlık bir görünümde sağlıyor. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan maskeyi, kuru cilde eşit bir tabaka halinde uygulayıp 5-10 dakika bekletmeniz gerekiyor. Düzenli olarak haftada 1-2 defa kullanımı gereken Creightons Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi, uygun fiyatlı bir cilt bakım ürünü. Kağıt maskelere oranla daha pratik kullanıma ve uygun bütçeye sahip maske 100 ml’lik tüp halinde satılıyor.

CEVAP VER