Signal White Now CC Diş Macunu

Güzellik ve kozmetik sektöründe bir alfabe trendidir gidiyor. BB kremler CC kremler DD kremler derken şimdi de yeni bir CC ürünle tanıştık ancak bu ürün diğerlerinden biraz farklı. Çünkü bu ürün bir diş macunu! Signal White Now CC Diş Macunu bugünkü konuğumuz.

Ağız bakımı, hem sağlık hem de dış görünüm için oldukça önem taşımaktadır. Bembeyaz dişler bir öz güven kaynağıdır. Bazen her şey sadece bir gülüşle bile başlayabilir. Ağız sağlığında dişlerin temiz ve beyaz görünmesi oldukça önem taşır. Kuracağınız sözlü iletişimlerde eliniz ağzınızı kapatmasın! Daha öz güvenli ve mutlu iletişim kurmak için gerekli olan tüm faktörleri bünyesinde toplamış olan yeni Signal White Now CC Diş Macunu, Kişisel Bakım kategorisinde sizlerle buluşuyor!

Signal White Now CC Diş Macunu

Peki, nedir bu CC’nin açılımı? Care, Correcting and Whitening yani, bakım, koruma ve beyazlatma etkileri bir arada!

Komple ağız bakımı ve beyazlık için iki farklı ürün arayışına Signal White Now CC Diş Macunu son veriyor. Devrim niteliğindeki yeni White Now CC, farklı ihtiyaçlarını tek diş macunu ile karşılamak isteyenlere, tek fırçalamada komple bakım ve anında beyazlık etkisini bir arada sunuyor.

Signal White Now CC Diş Macunu, diş minesini güçlendirecek aktif mineraller ve diş etinin ihtiyaç duyduğu uzun süreli bakımı sağlayacak çinko ile zenginleştirilmiş formüle sahip. Signal White Now CC, ilk fırçalamadan itibaren dişteki renk kusurlarını gidermeye yardımcı olurken dişlerin doğal bir ışıltı ile bembeyaz olmasını sağlıyor ve diş minesini koruyor.

Signal White Now CC Diş Macunu, bembeyaz gülüşler için tam ihtiyacınız olan ürün. Ancak dişlerinizin bembeyaz ışıldaması için düzenli kullanmanız gerektiğini unutmayın. Kısa sürede farkı gözlemleyeceksiniz.

CEVAP VER