Mac Snow Ball Koleksiyonu

2018 yılına çok çok az kaldı. Yeni yıl yaklaşırken bizlerde şimdiden ne giyeceğimizi, nasıl makyaj yapacağımızı, nereye gideceğimizi düşünmeye başladık. Hatta çoğumuz tüm bu soruların cevaplarını da kesinleştirdi. Şimdi size sürpriz bir haberim var. Işıl ışıl bir 2018 yılını karşılamak için Mac Snow Ball Koleksiyonu‘nda bulunan ışıl ışıl ürünleri denemeye ne dersiniz!?

Mac Snow Ball Koleksiyonu

Yeni yıl makyajı Mac Snow Ball Koleksiyonu ile oluşturmak isteyenler, ışıltılı makyajı sevenler olması gerek. Çünkü özel koleksiyonda yer alan ürünler hem  ışıl ışıl dokulara hem de ışıl ışıl tasarımlara sahip. Koleksiyonda öncelikle dikkatinizi çeken zaten ürünlerin şık ve ışıltılı tasarımları oluyor. Ancak tasarımı ile uyumlu dokuları da insanı hayran bıraktırıyor.

Mac Snow Ball Koleksiyonu

Serin tonlarda ve buzlu yapıda bulunan dudaklar, ışıltıyla parlayan gözler ve pudra ürünlerin incili aydınlatıcı etkisi ile geceye damga vurmayı kim istemez ki? Bu yılbaşı ışıltılı kar taneleri süslemeleri ile damgasını vuruyor. Sende yeni yılda gecenin parlayan yıldızı olmak istiyorsan Mac Snow Ball Koleksiyonu‘nda yer alan ürünleri denemelisin!

CEVAP VER