Sanfilippo Wing It Eyeliner

Son zamanlarda oldukça popüler olan Sanfilippo Wing It Eyeliner’ı aranızda duymayan kalmamıştır diye düşünüyoruz. Özellikle son birkaç yıldır eyeliner çekme konusunda bir çoğumuz beklemediğimiz bir derecede profesyonelleştik. Nedeni ise yeni yeni çıkan eyeliner çekme teknikleri ve eyeliner çeşitleri. Günden güne çeşitli eyeliner markaları ile karşılaşıyoruz. Bunlardan birisi ise Sanfilippo Wing It Eyeliner.

Sanfilippo Wing It Eyeliner

Sanfilippo Wing It Eyeliner, iki farklı uca sahip. Bu nedenle fazla merak ediliyordu. Eyeliner çekmek çoğumuzun korkulu rüyası olabilir. Ancak yeni çıkan ürünler ile eyeliner çekmek oldukça pratik hale geldi. Peki Sanfilippo Wing It Eyeliner işimizi gerçekten kolaylaştırıyor mu?

Sanfilippo Wing It Eyeliner

Eyeliner’ın bir ucunda üçgen şekli var. Diğer ucu ise keçe şeklinde. Kuyruk yapmak için kullanılan üçgen kısmı göz ucunuza hafifçe dokundurup bırakıyorsunuz. Ve şekil kendiliğinden oluşmuş oluyor. Keçe ucu ile ise göz üstünüze istediğiniz kalınlıkta bir çizgi çizmeniz ile eyeliner çekme işiniz sonlanıyor. Bu ürünün en sevilir yanı ise üçgen şeklindeki kısmı oldu. Üçgen kısmı sayesinde düzgün bir eyeliner kuyruğuna kavuşabiliyorsunuz.

CEVAP VER