NIVEA Cellular Anti-Age Yoğun Hyaluron Takviyesi 

Cildimizin bakımsız, yorgun ve soluk göründüğü zamanlarda hepimiz kendimizi çok kötü hissediyoruz. Sonrasında nem takviyesi ile resmen bir rahatlama yaşıyoruz. Adeta yüzümüze sürdüğümüz kremin yumuşaklığını anında hissetmek ayrı bir keyif yaşatıyor. Özellikle kış aylarında cildimize sürdüğümüz yoğun nemlendiriciler ile soğuklardan korunuyoruz. NIVEA Cellular Anti-Age Yoğun Hyaluron Takviyesi ile soğuğun etkisinden korunurken aynı zamanda cildimizin canlı, sağlıklı ve aydınlık görünmesini de sağlamış oluyoruz.NIVEA Cellular Anti-Age Yoğun Hyaluron Takviyesi

NIVEA Cellular Anti-Age Yoğun Hyaluron Takviyesi, yoğun nemlendirme sağlayan formüle sahip olması nedeni ile bu soğuk günlerde bizden size bir cilt bakım ürünü. Konsantre formül ve yüksek oranda hyaluronik asit takviyesi sağlayan kremi gün içerisinde bir defa kullanmanız yeterli olacaktır. Ancak çok kuru cilt tipine sahip iseniz sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanmanız öneriliyor.

NIVEA Cellular Anti-Age Yoğun Hyaluron Takviyesi

NIVEA Cellular Anti-Age Yoğun Hyaluron Takviyesi, kuru ciltler için adeta bir hayat kurtarıcı. Uzun yıllardır bakım ürünler ile yanımızda olan Nivea‘nın, her geçen gün yepyeni ürünler ile karşımıza çıkması bizleri mutlu ediyor.

CEVAP VER