Loccitane Shea El Kremi

Kışın soğuk havalar çoğumuz için baş belası! Cildimizin bu soğuk havalara karşı verdiği reaksiyon çoğunlukla kuruluk oluyor. Bunun da en çok görüldüğü yerlerden biri ellerimiz. Her daim göz önünde olan ellerimize ihtiyacı olan bakımı yapmamız şart! Tam da ihtiyacımız olan kurtarıcı Loccitane Shea El Kremi!

Loccitane Shea El Kremi

Ellerimizde oluşan kırışıklıkların en önemli sebeplerinden biri olan kuruluk soğuk havaları seviyor. Bu nedenle kış ayları boyunca çantanızda bir el kremi bulundurmak sizin yararınıza olacaktır. Kullandığımız deterjanlardan soğuk havaya kadar her şeyden önce ve en çok ellerimiz etkilenir. Bu yüzden lekelenme, çillenme, kuruma ve kırışmanın en erken görüldüğü yerlerden biridir. Dolayısıyla yüzümüz ve vücudumuz için nasıl ayrı ayrı nemlendirici kremler kullanıyorsak, ellerimiz için de aynı durum geçerlidir.

Loccitane Shea El Kremi

Loccitane Shea El Kremi, gergin ve çok kuru cildi koruyucu bir tabaka oluşturarak sarar ve içeriğinde bulunan 25% oranında ki shea yağı ile derinlemesine besler. Shea yağı, Afrikalı kadınların yüzyıllardır ciltlerini ve saçlarını beslemek ve korumak için kullandıkları doğal bir güzellik kremidir. Loccitane Shea El Kremi, zengin içeriğiyle elleri sakinleştirir, rahatlatır ve yumuşatır. Günlük kullanımda, elleri kuruluktan korur.

Ellerinizi düzenli nemlendirirken tırnaklarınızı da ihmal etmemeniz gerekir. El ve tırnak bakımı, hem sağlığımız hem de görüntümüz için çok önemlidir. Biriyle tanışmak için bile ilk yaptığımız şey elimizi uzatıp tokalaşmak oluyor öyle değil mi? Loccitane Shea El Kremi, masaj yaparak uygulandığı andan itibaren el ve tırnaklar tarafından hızla emilir. Ellerinizi hem kuruluktan kurtarırken hem de manikürlü bir el görüntüsüne sahip olabilirsiniz!

CEVAP VER