Yves Rocher Yatıştırıcı Temizleme Kremi

Hassas ciltler için özel seri formüle eden Yves Rocher, yeni cilt bakım ürünü ile karşımızda. Yves Rocher Yatıştırıcı Temizleme Kremi, Madagaskar’da yetişen Sarıteçan özü içeriyor. Sarıteçan özü ise hassas ciltler üzerindeki etkisi ile biliniyor.

Yves Rocher Yatıştırıcı Temizleme Kremi, cildi dış etkenlere karşı güçlendirerek, yatıştırıyor. Cildin doğal onarım mekanizmalarını harekete geçiren krem’i sabah ve akşam uygulamanız yeterli. Belirli zaman sonra cildinizdeki farkı hissedeceksiniz. Nedeni ise cildinizi dış etkenlerden arındırıyor olmanız..

Yves Rocher Yatıştırıcı Temizleme Kremi

Köpürmeyen krem yapıya sahip ürünün formülü %93’ten fazla doğal içeriğe sahip. Dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilen krem, alerji testinden geçmiştir. Sülfat, Alkol, Renklendirici, Paraben ve Parfüm içermemesi nedeni ile güven ile kullanabileceğiniz Yves Rocher Yatıştırıcı Temizleme Kremi‘nin ambalajı %23 daha az plastik kullanılarak elde edilmiştir.

Yves Rocher Yatıştırıcı Temizleme Kremi cildinize temizlerken, yatıştırması nedeni ile cildinizin ihtiyacı olan bir çok şeyi karşılıyor. Pamuk yardımı ile kullanacağımız temizleme kreminden sonra ise nemlendirici ürününüzü de kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

CEVAP VER