Victoria Beckham x Estee Lauder Koleksiyonu

Bilindiği üzere Estee Lauder denildiği zaman akıllara ilk olarak Victoria Beckham‘ın güzelliği geliyor. Başarılı iş birliklerini geçen sezon gerçekleştiren ve güzel dönüşler alan Victoria Beckham x Estee Lauder Koleksiyonu şimdi karşımıza yepyeni bir koleksiyonu ile geldi.

Victoria Beckham x Estee Lauder Koleksiyonu

Estee Lauder ile birlikte oluşturduğu makyaj koleksiyonu ile kadınların her yerde güçlü, güzel ve kendilerini güvenli hissetmelerini amaçlayan Victoria Beckham, oluşturduğu koleksiyonda en sevdiği şehirlerden ilham alarak kendi güzellik vizyonunu yansıtıyor.

Victoria Beckham x Estee Lauder Koleksiyonu içerisinde yer alan ürünler birbirinden sofistike ve çekici tasarımlara sahip. Aynı zamanda koleksiyonda yer alan renklerde oldukça başarılı. Londra, Los Angeles, New York ve Paris’ten ilham alınarak tema oluşturulan geniş ürün yelpazesine sahip Victoria Beckham x Estee Lauder Koleksiyonu, imza görünümündeki temel ürünleri ile makyaja aydınlık bir başlangıç sağlıyor.

Victoria Beckham x Estee Lauder Koleksiyonu

25 Ekim 2017 tarihinde Türkiye’de makyaj severlere sunulan Victoria Beckham x Estee Lauder Koleksiyonu, sınırlı sayıdaki ürünleri ile satışa sunuldu. Ciltte doğru ışığın önemine vurgu yapan Victoria Beckham, özel koleksiyonu ile gizemli güzelliğin sırrını veriyor.

CEVAP VER