Kiehl’s x Disney Koleksiyonu

Son zamanlarda bir çok ünlü marka, işbirlikleri ile gündeme geliyor. Ancak kabul edelim ki bu işbirlikleri bizimde oldukça hoşumuza gidiyor. Merak uyandıran bu özel koleksiyonlar arasından bugün size Kiehl’s x Disney Koleksiyonu‘ndan bahsedeceğim.

Kiehl's x Disney Koleksiyonu

Bilindiği üzere Kiehl’s markası özellikle vücut bakım ürünleri ve ürünlerin zevkli tasarımları ile Türkiye’de de çok sevilen bir marka. Ancak Kiehl’s x Disney Koleksiyonu ile bu markayı daha çok seveceğine eminim. Çünkü bu koleksiyonun kazançlarının hepsi Feeding America kurumuna bağışlanacak.

Kiehl’sın başkanı Chris Salgardo koleksiyon hakkında Disney‘in nesiller boyunca çocuklara mutluluk getirdiğini ve de Kiehl’s olarak Disney ile birlikte Feeding America’ya yardım amaçlı yapılan bu proje ile gurur duyduğunu söyledi.

Kiehl's x Disney Koleksiyonu

Kiehl’s markasının en çok beğenilen ürünlerinin Disney figürleri ile tasarlandığı koleksiyon birbirinden farklı bakım ürünler içeriyor. Markanın en çok sevilen ürünlerine bütün Kiehl’s mağazalarından ulaşabilirsiniz. Hem cildinize bakım yapmak hem de yardımda bulunmak istiyorsanız Kiehl’s markasının ürünleri ile tanışmalısınız!

 

CEVAP VER