Eyüp Sabri Tuncer Gül Suyu

Geleneklerimizden gelen, Osmanlı’da bazı yemeklere ve tatlılara kullanılan, ayrıca haremin güzellik sırlarından biri olan gül suyu, modern çağa kadar taşınmayı başarmış kişisel bakım ürünlerimizden biridir. Günümüzde makyaj temizleme ve tonik görevinde kullanılan, pek çok kadının güzellik sırrı olan gül suyuna, Eyüp Sabri Tuncer markası, kendi yorumunu katıyor. Markanın en yeni ürünlerinden biri olan Eyüp Sabri Tuncer Gül Suyu, karşınızda.

Mezopotamya’daki kil tabletlerinde ilk olarak yazılı kayıtlarına rastlanan gül suyu mucizesi, günümüzde de varlığını sürdürmektedir. Pek çok sahte esansı olduğu gibi, gerçek esanslı gül suyu üreten markalar da neyse ki bulunmaktadır. Bu markalardan biri olan Eyüp Sabri Tuncer, doğala özdeş üretimini gerçekleştirdiği Eyüp Sabri Tuncer Gül Suyu ile güvenle kullanabileceğiniz bir ürün.Eyüp Sabri Tuncer Gül Suyu

Eyüp Sabri Tuncer Gül Suyu, doğal ile özdeş kokusuyla, aromaterapik olarak rahatlamanızı sağlayacak bir ürün. Makyajınızı temizlerken, ya da sonrasında tonik olarak kullanabileceğiniz bu ürün, içeriğinde doğal gıda aroması ve deiyonize sudan oluşmaktadır. Alkol, yapay boya bulunmayan ürünü, güvenle tüm cildinize uygulayabilirsiniz.

Markanın size güzel bir sürprizi de daha var. Eyüp Sabri Tuncer Gül Suyu ürünün yanına, Eyüp Sabri Tuncer gül lokumu hediye ederek bir set oluşturuyor. Böylece gül suyu ile güzelliğinizi koruyacak, kahvelerin yanında eşlik edecek olan gül lokumu ile de ağzını tatlandıracaksınız.

CEVAP VER