Nivea Hindistan Cevizli ve Ahududulu Lip Butter

Dudak ürünlerine kadınların bağımlılığı yadsınamaz boyutlardadır. Sadece kadınların değil, kış aylarında bakımlı erkeklerin bile tercih ettiği bu ürünler, çantalardan ayrılmayan ürünler arasında yerlerini alıyorlar. Dudak ürünü deyince ilk akla gelen markalardan biri olan Nivea markası, en yeni ürünlerinden biri olan, Nivea Hindistan Cevizli ve Ahududulu Lip Butter ürünleri ile kışa merhaba diyor.

Nivea kokusu ve nem veren ürünleri ile karşımıza çıkan, uzun yıllardır kullanmaktan mutlu olduğumuz markalar arasındadır. En çok kullanılan kişisel bakım ürünlerinden biri olan Lip Butterlara, marka bu kış yepyeni bir yorumla geliyor. Hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği yepyeni bir seri olan, Nivea Hindistan Cevizli ve Ahududulu Lip Butter ile karşınızda.

Nivea Hindistan Cevizli ve Ahududulu Lip Butter

İki yeni aroma ile karşımıza çıkan Nivea Hindistan Cevizli ve Ahududulu Lip Butter, adında geçtiği üzere, ahududu ve hindistan cevizi aromlarına sahip iki üründür. Ahududu dudaklara hafif bir pembelik verirken, hindistan cevizli Lip Butter şeffaf yapısıyla renksiz koruma sağlamaktadır. Her iki ürün de verdiği nem ile 12 saatlik bir koruma sağlar. Uzun süre dudaklarınızda yumuşak ve parlak görünüm ile nemi vaat eden bu seri, ruj formatında olmadığı için, erkeklerin de rahat kullanımı sağlar.

Nivea Hindistan Cevizli ve Ahududulu Lip Butter, aromalarıyla cezbederek, dudaklarınızda tam koruma sağlıyor.

CEVAP VER