Kiko Milano Smart Hydrating Foundation

Bu ara Kiko‘nun makyaj ürünlerini anlatmakla bitiremiyoruz. Ancak kabul edelim ki özgün makyaj anlayışına ve ürünlerine sahip bir marka. Yepyeni ürünleri ile adeta biz kadınlara mutluluk saçıyor. Bu yazımızda Kiko Milano Smart Hydrating Foundation ile karşınızdayız! En Yenileri olarak sizler için incelediğimiz bu ürün ile fondöten arayışınıza son verebilirsiniz.

Kiko Milano Smart Hydrating Foundation

Nemlendirici, yatıştırıcı ve besleyici özelliği ile her yaş için kullanıma uygun olan Kiko Milano Smart Hydrating Foundation mükemmel 21 renk seçeneği ile satışa sunuldu. Her cilt tipi için ideal olan akıllı nemlendirici fondöten cildinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi kullanışlı bir tüp formatında sizlere sunuyor.

Kusursuz bir cilt için nemlendirme ve harika kapatıcılık sağlayan akıllı fondöten, hafif dokusu sayesinde konforlu kullanım sağlıyor. Cildinizdeki lekeleri de en aza indirgeyerek yüze saten bir görünüm veriyor. Yüze doğal bir görünüm sağlayan akıllı fondöten cildinizi nemlendirip beslerken aynı zamanda kusursuz ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olmanızı sağlar.

 

CEVAP VER