Yves Rocher El Kremi Serisi

Hayatımıza hepimizin yer etmiş bazı kişisel bakım ürünleri var. Hepsinin sevdiğimiz bir özelliğinden hoşnut kalıp, vazgeçilmezimiz yapıyoruz. Bunların başında da kokular geliyor. Bazı markaların bazı ürünlerinin kokuları, gün boyu tazelik veren, sevdiğimiz aromalarıyla bize eşlik ediyor. Böyle ürünlerden biri olan, Yves Rocher duş jellerinin aromalarına sahip bir ürün serisi tanıtıyoruz sizlere. Yves Rocher markasının en yeni ürünlerinden biri olan, Yves Rocher El Kremi Serisi karşınızda.

Yves Rocher El Kremi Serisi

Kışın çantadan ayrılmayan bir numaralı ürün el kremleri oluyor. Soğuk havadan dolayı çatlayan ellerimiz, gün boyu nemsiz kalıyor. Bu nem ihtiyacını karşılayan, aynı zamanda da güzel kokan bir el kremi bulmak tüm kadınların isteği haline geliyor. Bugün size sunacağımız ürünle, bu kışın el kremi arayışı sona eriyor. Yves Rocher El Kremi Serisi çok sevdiğiniz kokularıyla şuan En Yenileri‘nde.

Yves Rocher El Kremi Serisi, birbirinden yeni dört el kremini ile bu ayın yenileri. Hindistan cevizi, Vanilya, Mango&Kişniş ve Zeytin&Turunç aromalarına sahip, her biri çantaya atmalık kremlerden oluşuyor. El Kremlerinin her birinin formülü, %95’ten fazla doğal üründen meydana geliyor. Ayrıca içeriğinde mineral yağ ve paraben bulunmuyor.

Yves Rocher El Kremi Serisi

Daha önce duş jellerinde alışkın olduğumuz kokulara sahip ürünler olan Yves Rocher El Kremi Serisi, hem tanıdık hem yeni atmosferiyle merak uyandırıyor.

CEVAP VER