Avon Foot Works Serisi

Hayatımızın bir parçası haline gelen, her kız buluşmalarında bakmadan geçemeyeceğimiz kataloglarıyla gönlümüzde taht kurmuş Avon markası, yepyeni bir kişisel bakım ürünüyle karşımızda. Kışın görmezden geldiğimiz ayaklarımızı, pamuk gibi yapmak için geliştirilmiş bir seri olan, Avon’un en yeni ürünlerinden biri Avon Foot Works Serisi şu an En Yenileri‘nde.Avon Foot Works Serisi

Yazın giydiğimiz sandalet ve terliklerde bizi mahçup etmesin, güzel ve bakımlı gözüksün diye uğraştığımız ayaklarımızı, sonbahar gelince biraz boşlamış olabiliriz. Kışın kendini hissetmesiyle çoraplara sakladığımız ayaklarımız, soğuk havalarda da bizden gerekli özeni hak ediyor. Komple ayak bakımımız için geliştirilmiş bir set olan Avon Foot Works Serisi, kuruyan, ilgisiz kalmış ayaklarımıza derman olmaya geliyor.

Seride yer alan ilk ürün, Avon Foot Works Rahatlatıcı Ayak Banyosu, ılık suya birkaç damla damlatarak kullanacağınız ürün, içerisinde geliştirilmiş esmer şeker ve vanilya ile ayaklarınızı nemlendirip dinlendiriyor. Yine aynı içeriye sahip ikinci ürün ise Avon Foot Works Arındırıcı Scrub. Bu ürünle de ayaklarınızı ölü derilerden kolaylıkla arındırıyorsunuz. Sonunda elde ettiğiniz yumuşak ve nemli etkiyi korumanız için, ayaklarınızı nemlendirmeniz gerekiyor. Onun için de Avon Foot Works Nemlendirici Krem imdadınıza yetişiyor ve günle boyu yumuşacık, çoraplara takılmayan ayaklarınız size eşlik ediyor.

Avon Foot Works Serisi

Ayak konforunuz için tercih edeceğiniz bir paket olan Avon Foot Works Serisi’ni markanın yeni kataloğunda bulabilirsiniz.

CEVAP VER