Yves Rocher Kuru Ciltler için Onarıcı Duş Kremi

Yves Rocher özellikle bitkisel içerikli ürünleri sayesinde güven ile kullanılan bir marka. Dermatolojik kontrol altında uygulanan testleri ile müşterilerine güvenli kullanım sağlayan markanın yeni vücut bakım ürünü kremsi yapısı sayesinde kuru ciltleri anında onarıyor. Yves Rocher Kuru Ciltler için Onarıcı Duş Kremi, cildi beslerken cildin kurumasını da önler.

Soğuk havalar kendini göstermeye başladı. Hal böyle olunca vücudumuza yapmamız gereken bakım için de daha özenli olmak gerekiyor. Özellikle soğuk havalarda kuru ciltler için onarıcı kremleri her gün kullanmak gerekiyor. Yves Rocher Kuru Ciltler için Onarıcı Duş Kremi, jojoba’nın ultra besleyici ve onarıcı gücü ile cildin kurumasını önleyerek cildi nemlendirir.

Yves Rocher Kuru Ciltler için Onarıcı Duş Kremi

2/3’ünden fazla bitkisel yağ içeren Yves Rocher Kuru Ciltler için Onarıcı Duş Kremi‘nin formülü %99’dan fazla doğal içeriğe ve %67 bitkisel yağlara sahiptir.

Yves Rocher Kuru Ciltler için Onarıcı Duş Kremi mineral yağ, renklendirici ve paraben içermez. Bu nedenle güven ile kullanabilirsiniz.

CEVAP VER