Flormar Star Shine Oje Serisi

Son dönem tüm markaların yeni oje serileri kozmetik dünyasını kasıp kavuruyor. Değişen mevsimle birlikte koyulaşan oje renklerine, ayrıca bir de metalik yansımalar eklendi. Pek çok markanın ürün yelpazesine eklediği, bu metalik etkiye sahip ojelerde, bugün en yeni ürünlerden biri olan Flormar Star Shine Oje Serisini inceliyoruz.

Pek çok vloggerın da yurt dışından edinip, videolarında kullandığı metalik etkiye sahip ojeler, ülkemizde oldukça ilgi gördü. Bugüne kadar sadece, gold ve silver çeşitlerini yaygın bir şekilde gördüğümüz bu tarz ojeler, artık oldukça geniş bir renk seçeneğine sahip. Makyaj gibi, fazlaca ilgi gören, tırnak süsleme ve şekillendirmede de fazlaca kullanılan bu ürünlere Flormar markasında, Flormar Star Shine Oje Serisi şeklinde görüyoruz.

 Flormar Star Shine Oje Serisi

Oldukça geniş renk seçeneğine sahip Flormar Star Shine Oje Serisi, bu tarz ürünlerin bu seri ile hakkını veriyor. Altı adet renk seçeneğine sahip, bu seri ile rahatlıkla tüm kış mevsimini geçirebilirsiniz. Her renkte ekstra parlak bir görünüm sağlayan ürünler, özel formülü sayesinde oldukça kolay uygulanabiliyor. Bu yeni metalik serinin dayanıklılıkları da oldukça kalıcı tasarlanmış.

Alıştığımız gold ve silver renklerine farklı bir yorum katıp, ayrıca, siyah, bronz, koyu yeşil ve lila renklerinde yarattığı, altı çeşit birbirinden çarpıcı etkisiyle, Flormar Star Shine Oje Serisi bu kışın yeni oje renkleri arasında yerini aldı.

CEVAP VER