Vichy Neovadiol Substitutive Complex Bakım Kremi

Vichy hem cilt hem saç bakım ürünleri ile gerçekten başarısını kabul ettirmeyi başaran bir marka. Uzun yıllardır koruduğu başarısının sırrı ise her ürününe kattığı kalitesi. Vichy Neovadiol Substitutive Complex Bakım Kremi ile bir özel ilke imza atan marka, menopoz dönemindeki kadınları da unutmadı. Vichy Neovadiol Substitutive Complex Bakım Kremi, menopoz dönemindeki kadınlar için geliştirilen ilk cilt bakım kremi!

Vichy Neovadiol Substitutive Complex Bakım Kremi

 

Vichy Neovadiol Substitutive Complex Bakım Kremi ile menopoz döneminde yaşanan sıkıntıların belirtisini engelleyebilirsiniz. Menopoz dönemindeki kadınlar için özel olarak geliştirilen bakım kremini günde bir defa, gündüzleri, uygulamanız yeterli olacaktır. Parmak uçlarınız ile cildinize masaj yaparak uygulayacağınız kremden önce cildinizi temizlemiş olmanız gerekmektedir. Nedeni ise temizlenen bir ciltte gözenekler açık olur ve krem etkisini ciltte daha net belirtir.

Yüzünüzü daha gergin, daha yumuşak ve daha aydınlık bir görünüme kavuşturacak olan Vichy Neovadiol Substitutive Complex Bakım Kremi ile menopozun cildinizdeki ışıltıyı kaybetmesini engelleyerek cildinizin ışıl ışıl kalmasını sağlayabilir ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

 

CEVAP VER