Fa Soft & Control Deodorant Serisi

Erkeklerin deodorant tercihlerini konuştuk, peki kadınlar neyi tercih etmeli? Seçeneklerde neler var? Yeniler neler? Sorularınızı duyduk ve kadınlar için şahane bir deodorant serisi ile karşınızdayız. Fa markasını hepimiz tanırız, artık kanıksadığımız deodorant markalarından biridir. Marka en yeni ürünlerinden Fa Soft & Control Deodorant Serisi ile bugünkü konuğumuz.

İsmini fantastik kelimesinin başından alan Fa markası, “fantastik hisset” sloganıyla hayatımıza giren bir markadır. Deodorantların, roll-onlarına ve duş ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan marka, karşımıza Fa Soft & Control Deodorant Serisi ile çıkıyor.

Fa Soft & Control Deodorant Serisi

Brezilyalı ünlü sörfçü Maya Gabeira’nın son ürünlerini tanıttığı Fa markası, Fa Soft & Control Deodorant Serisi ile büyük merak uyandırdı. “Beni hayal kırıklığına uğratmayacak bir korumaya ihtiyacım var” diyen ünlü sörfçü Maya Gabeira, iki üründen de beklediği performansı almış görünüyor. Serideki yeşil ambalajlı ürün yasemin aroması içerirken, mor olan ise leylak kokusuyla ferah bir his yaratıyor. 48 saat terlemeye karşı koruyan iki ürün de, kuru bir cilt hissi vererek, farklı kokularıyla konforumuzu arttırıyor. Serideki ürünlerin ikisinde de alkol bulunmuyor.

Cildinizi özel kokularıyla, uzun süre kuru tutmayı başaran Fa Soft & Control Deodorant Serisi, alırken karar vermekte zorlanacağınız iki ürünüyle mağazalarda ve internet sitelerinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER