Biopoint Mor Şampuan

Boyalı ya da doğal fark etmez, sarı saçların bakımı her zaman zordur. Kuaförde harcanan zamanlar, doğru şampuanı ararken harcanan paralar, artık hepsine son verebilirsiniz çünkü En Yenileri Saç Bakımı sizleri yeni bir ürün ile tanıştırıyor; mor şampuan! Açık renk saçlar için ideal olan mor şampuanlardan Biopoint Mor Şampuan bugünkü yazımızın kahramanı.

Biopoint Mor Şampuan

Ürünün tam adı Biopoint Cromatix Silver Renk Canlandırıcı Mor Şampuan. Silver şampuan ya da en çok bilinen ismiyle mor şampuan özellikle saçlarını sarıya boyayanların gözdesi! Peki, bu mor şampuan ne işe yarar? Kısaca açıklayalım: Saçlarınızı boyattıktan sonra zaman geçtikçe doğal sıcak tonlar açığa çıkar ve istenmeyen sarı renk tonları oluşur. Mor şampuanlar saçtaki istenmeyen sarı ve turuncu yansımaları giderir, canlı sarı ve gümüş rengini korur.

Biopoint Mor Şampuan,

  • İçerisine bulunan ebegümeci özü ile sarı ve turuncu yansımaları gidermek,
  • Saçtaki parlak gümüş yansımaları canlandırmak,
  • Röfle ve gölgelerin ışıltısını arttırmak için idealdir.

Biopoint Mor Şampuan

Saçlarınızı platin sarı gibi bir açık sarı tonuna boyattıysanız ve istemediğiniz çiğ bir ton ya da turuncumsu yansımalar ortaya çıktıysa kimyasal kullanmadan Biopoint Mor Şampuan ile saç renginizi düzeltebilirsiniz. Tabii bir de küllü bir saç rengi istiyorsanız ve istemediğiniz turuncu yansımalardan kurtulmak istiyorsanız da Biopoint Mor Şampuandan yararlanabilirsiniz.

Biopoint Mor Şampuanı diğer şampuanlar gibi uygulayabilirsiniz, bir farkı yok. 2 haftada etkisini göstermeye başlayacaktır ancak düzenli şekilde kullanmanız gerektiğini unutmayın. Şampuanın renginden dolayı banyoda saçlarınızın mor renge boyandığını hissedebilirsiniz. Ama hiç merak etmeyin, bu sadece şampuanın rengi. Saçlarınızı duruladığınızda renk de tamamen kayboluyor.Biopoint Mor Şampuan

Biopoint Saç Bakım Ürünleri, güzellik salonları ile kuaförler için tasarlanmış olan İtalyan bir marka. Uygun fiyatlı ve geniş ürün çeşitliliği ile saç bakımınız için yeni bir alternatif oluşturabileceğini düşündüğümüz bu markanın tüm ürünlerini Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz.

CEVAP VER