Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Kırılma Karşıtı Serum

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Kırılma Karşıtı Serum

Saç kırıkları hepimizin muzdarip olduğu bir konu. Tüm saç şekillendirme işlemleri, yanlış saç taramalar, çok sıkı saç toplamalar; o canımızı sıkan saç kırıklarına sebep oluyor ne yazık ki… Peki, bu saç kırıklarını önlemenin bir yolu var mı? Tabii ki var! Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Kırılma Karşıtı Serum ile saçlarınızın hak ettiği güzelliğe kavuşmasını sağlayabilecek güçlü bir bakım ile tanışmaya hazır olun!

Saç yıpranmasında en önemli etken saçın nemini kaybetmesidir. Gerekli miktarda su bulunmaması halinde saç teli elastikiyetini kaybeder ve kırılmaya başlar. Yıpranmış saçlar, günlük bakımın yanında mutlaka serum gibi özel ürünlerle yapılan yoğun bakıma ihtiyaç duyar. Bu sayede saçlar, eski hallerine döner ve canlılık kazanırlar. İşte size bunu gerçekleştirmenizi sağlayacak bir ürün! Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Kırılma Karşıtı Serum, %96’dan fazla doğal içeriğe sahip bitkisel formülü ile saçlarınızı maruz kaldığı yıpranmadan koruyarak yeniden canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmayı amaçlıyor.

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Kırılma Karşıtı Serum, içeriğindeki Jojoba Yağı ile saçlarınızı derinlemesine beslerken dış etkenlere karşı korur. Saç tellerini güçlendirerek kırılmaları engeller. Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Kırılma Karşıtı Serum yağlı ve yapışkan bir görünüm bırakmadan saçlarınıza bakım yapar. Silikon, renklendirici ve paraben içermez.

Saç uzunluğuna göre avucunuza Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Kırılma Karşıtı Serum’dan 2-4 pompa sıkın ve saç boyunca saç uçlarına kadar dağıtılarak uygulayın. Durulamaya gerek olmayan bu 100 ml’lik serum size uzun süre yetecektir.

Unutmayın; saç bakımı, saç tipine göre değişen ürünlerle yapılması gereken özen ve zaman isteyen bir süreçtir. Yves Rocher, yıpranmış saçlar için geliştirdiği doğal saç bakım ürünleri ile saçların ihtiyacı olan nazik ve uzman bakımı sizler için mümkün kılıyor!