Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Maskesi

Bugün sizlere yepyeni ve çok konuşulan bir üründen bahsedeceğim. Son zamanlarda siyah maskeler cilt bakım listemizden hiç eksik olmuyor. Özellikle tek kullanımlık ve kağıt maskeler hem uygulanış açısından hem de etkileri açısından çok tercih ediliyor. Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Maskesi‘nin siyah noktaları arındırmak ve cilt üzerindeki ölü hücreleri temizlemek gibi vaatleri var. Kullanıcılar ise araştırdığımız kadarı ile oldukça memnun.

Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Maskesi‘nin paketini açar açmaz güzel bir koku etrafı sarıyor. Ambalajdan sıkarak çıkarttığınız maske kolay uygulanıyor ve akma yapmıyor. Ancak tek kullanımlık için içeriğindeki miktar biraz fazla. Bu nedenle ürünün yarısını bir gün diğer yarısını ise diğer hafta kullanabilirsiniz.

Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Maskesi

Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Maskesi cildi arındırıp aynı zamanda cilde aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Maskeyi uygular uygulamaz yüzünüzde bir serinlik hissi oluşacak. İlk kullanım ile yüzünüzde ki siyah noktalarda azalma göreceksiniz. 15 dakika beklettiğiniz maskeyi soyarken hiç zorlanmayacaksınız ve acı duymayacaksınız. Ancak maskeyi soyduktan sonra ılık su ile yüzünüzü yıkamalı ve kurulamalısınız. Yüzünüzdeki yumuşaklık ve rahatlık hissi çok hoşunuza gidecek.

 

CEVAP VER