Gvyna İntim Yıkama Jeli Fresh

Kendimizi temiz hissetmek en çok özen gösterdiğimiz konu. Bunun için neredeyse her kadın, yeni çıkan tüm kişisel bakım ürünleriyle ilgili. Son dönemde intim bölge temizliği hakkında pek çok marka, pek çok farklı yıkama jeli geliştiriyor. Bunlarda birini bugün sizin için sayfamızda inceliyoruz. Gvyna markasının en yeni ürünlerinden biri olan, Gvyna İntim Yıkama Jeli Fresh karşınızda.

Gvyna İntim Yıkama Jeli Fresh

Genital bölgenin temizliği diğer bölgelere göre daha hassas bir konu. Bu bölgenin temizliğini sağlarken, bölgenin ph dengesine zarar vermeyen, hassas ürünleri tercih etmemiz oldukça önemli. Yetersiz ya da aşırı hijyen yaratan ürünler, bu bölgenin tahriş olmasına ve bölgenin florasında dengesizliğe neden olabilir. Gvyna markası, içerisindeki laktik asit sayesinde, vajinal mukozaya zarar vermeden, ph seviyesini 3,8 ile 4,5 arasına sabitlenmesini sağlar. Böylece yaratılan hafif asidik ortam, burada zararlı dış etkenlerin oluşumunu engeller ve koruma sağlar. Markanın geliştirdiği bu yıkama jelinin, en yeni üyesi Gvyna İntim Yıkama Jeli Fresh bugünkü konuğumuz.

Gvyna İntim Yıkama Jeli Fresh

Gvyna İntim Yıkama Jeli Fresh özellikle adet dönemi olmak üzere, spor, sauna ve yüzme sonrası her gün kullanıma uygun bir ürün. Kötü kokuları gidermek ve sürekli ferahlık hissi vermek için geliştirilmiş bir genital bölge yıkama jeli. İçeriğinde bulunan deo aktif kompleks ile parfümlü jel yapısı kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

İntim bölgenize gerekli özeni göstermek için, Gvyna İntim Yıkama Jeli Fresh ürününü mutlaka denemelisiniz.

CEVAP VER