Aveda Texture Tonic

Hepimizin iyi saç günleri kötü saç günleri oluyor. Ayrıca herkes farklı saç tiplerine sahip. Ama kim o zahmetsizce yapılmış gibi duran dalgalı saçlara hayır diyebilir ki? Muhteşem doğal dalgalar ve gerçekten stil sahibi saçlara sahip olmak istiyorsanız aradığınız kan bulundu! Aveda’nın en yenisi Aveda Texture Tonic ile hafta sonu stilinize fark katabilirsiniz!

Aveda Texture Tonic

Rüzgardan havalanmış, doğal yoldan hacim kazanmış saçlar ile kendimizi güzel ve çekici hissederiz öyle değil mi? Denizsiz, rüzgarsız, plajsız plaj dalgalarını artık evde de yapabiliriz! Aveda Texture Tonic içeriğinde bulunan şeker ve tuzun benzersiz formülü ile saçlarınızı sertleştirmeden doğal dalgalar yaratmanızı sağlayan bir saç bakım ürünü.

Artık o dokunduğunuzda sertleşmiş kaskatı olmuş doğallıktan uzaklaşmış dalgalı saçlarla vedalaşma zamanı! Dokunulabilir ve stil sahibi saçlara sahip olmak için tek ihtiyacınız Aveda Texture Tonic. Ürünün içerisinde bulanan şeker ve tuz saçlarınızda doğal dalgalar yaratmak için işbirliği yapıyorlar.

Aveda Texture Tonic

Aveda Texture Tonic sprey formda oldukça pratik bir ürün. Kurumuş veya nemli saçlarınıza, orta boylardan uca doğru uygulayarak kullanın. Sonrasında isterseniz kurutma makinesiyle isterseniz de doğal olarak kurumaya bırakabilirsiniz. En son olarak da saçlarınızı öne atarak saç diplerinizi parmaklarınızla havalandırın ve tamamsınız!

Saçlarınızda hacim istiyorsanız, hacim verici ürünlere yönelmelisiniz. Maşa ya da düzleştirici gibi işlemleri uygulamaktan siz de saçlarınız da bıkmışsınızdır. Aveda Texture Tonic ile onlar olmadan da saçlarınızda doğal dalgalar oluşturacaksınız! Aveda’nın saç bakımı, cilt ve vücut bakımı ürünlerinde kullandıkları yağların yüzde 91.8’inin sertifikalı organik olduğunu ve yüzde 92 oranında bitkisel içerik kullandıklarını da belirtmeden geçmeyelim.

CEVAP VER