Flormar Color Up

Flormar‘ın yepyeni ve rengarenk ürünleri 2017 senesine damgasını vurdu desek yalan olmaz. Rengarenk ve zevkli tasarımları ile cezbeden marka özellikle rujlarının uzun süre kalıcılığı ile herkesin gözdesi haline geldi. Flormar Color Up rujları ise dudaklara yepyeni bir dokunuş!

Kolay uygulama sağlayan yumuşak dokuları ve birbirinden farklı capcanlı renkleri ile dudaklarınızı renklendiren Flormar Color Up rujları üstün kalıcılığa sahip!

Flormar Color Up (3)

Flormar Color Up rujlar ile makyajınıza muhteşem bir renk getireceksiniz. 10 farklı renk seçeneği ve yumuşacık yapısı ile dudaklarınızı capcanlı ve kadifemsi gösteren serideki rujların içeriğindeki besleyici yağlar ile dudaklar hem nemini kaybetmeyecek hemde yoğun rengi ile ilk bakışta dikkat çekecek!

Makyaj çantanızın vazgeçilmezi olmaya aday Flormar Color Up rujlar ile dudaklarınızı daha dolgun göstermek için Flormar StyleMatic dudak kalemini de kullanmanızı öneririz. Asasörlü sistemi ile kolay uygulama imkanı sunan Flormar StyleMatic dudak kalemi ile dudaklarınızı makyajınızda ön plana çıkarabilirsiniz.

Flormar Color Up

Flormar‘ın yepyeni ve rengarenk rujlarını denemek için en yakınınızdaki Flormar mağazasına uğrayabilir ya da internet sitesi üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

CEVAP VER