Clinique Chubby Crayola Koleksiyonu

Sınırlı sayıdaki özel Clinique Chubby Crayola Koleksiyonu içerisinde 8 farklı renk yer alıyor.

Clinique Chubby Crayola Koleksiyonu

En vazgeçilmez makyaj malzemelerinden biri olan rujlar artık eskiye oranla çok daha çeşitli. Bir ruj alırken en çok dikkat edilen şey ise uzun süre kalıcı yoğun renk sağlıyor olması ve kurumaması. Özellikle makyaj trendleri arasında yer alan mat rujlarda en büyük sıkıntı çok çabuk kuruyor olması ve topaklanması. Özellikle likit rujların bir çoğu 1-2 saat içerisinde çok çabuk kuruyor ve kötü bir görünüme neden oluyor. Belli bir süreden sonra likit ruju silip tekrar sürmek ise biraz zahmet gerektiriyor.

Clinique Chubby Crayola Koleksiyonu, dudakları nemlendirme görevini de üstlenmesi nedeniyle herhangi bir kurumaya ve haliyle kötü bir görüntüye neden olmuyor.

Clinique Chubby Crayola Koleksiyonu

Clinique markasının yepyeni koleksiyonu’nda yer alan birbirinden farklı renkteki rujları sürmek de oldukça kolay. Likit rujların tazelenmesi biraz zahmetli bir iş. Nedeni ise aplikatörü. Ancak stick rujlar direkt dudak ile temas etmesi nedeniyle daha kolay kontrol edilebiliyor.

Clinique Chubby Crayola Koleksiyonu ile dudaklarınızda yoğun bir renk görünümü sağlayabilir hem de dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz.

CEVAP VER