Absolute New York Icon Far Paleti

Gratismakyaj severlerin yüzünü geçtiğimiz günlerde yine güldürdü. Gratis’in, Türkiye’de satışa sunduğu, ABD’nin ünlü makyaj markasının en çok beğenilen ürünleri arasında ise Absolute New York Icon Far Paleti yer alıyor.Absolute New York Icon Far Paleti

 

Yoğun ilgi gören markanın, rengarenk makyaj ürünlerini ve geniş ürün yelpazesini merak edenler olarak Gratis‘e koştuk. İndirimli fiyatları ile satışa sunulan markanın en popüler ürünü olan Absolute New York Icon Far Paleti, 12 renk içeriyor. Doğal, ışıltılı, mat, dumanlı göz makyajı yapma imkanı sunan yepyeni far paleti ayrıca yüksek pigmentasyonu ile gün boyu kalıcılık sağlıyor.

Absolute New York Icon Far Paleti Özellikleri;

  • Akma yapmaz
  • Suya karşı dayanıklı formülü
  • Uzun ömürlüdür
  • Tortu, iz bırakmaz

Absolute New York Icon Far Paleti

Kolay kullanım imkanı sunan palette ek olarak kendi aynası ve profesyonel far fırçası da bulunmaktadır. Eylül itibari ile Türkiye’de Gratis mağazalarında satışa sunulan, ABD’nin ünlü makyaj markaları arasında bulunan markanın far paleti Exposed, Twlight, Smoked olmak üzere toplamda 3 farklı renk grubunda satışa sunuldu. Palet, şık dizaynı ile de oldukça dikkat çekici.

 

CEVAP VER