Pastel Sonbahar Serisi Ojeler

Oje yediden yetmiş yediye her kadının tercihi bir kozmetik ürünüdür. Küçücük yaşlarda merak edip, ilk kullandığımız bu ürünler, hepimizin hayatında vazgeçilmeyen yerlerini almıştır. Her mevsim değişen renkleriyle hayatımıza renk katan ojeler, bu sezon sonbahar renkleriyle koleksiyonumuzdaki sayılarını arttırıyor. Pastel markasının en yeni serilerinden biri olan, Pastel Sonbahar Serisi Ojeler bu sonbahar renkleri ile karşınızda.

Pastel Sonbahar Serisi Ojeler

Serin güz rüzgârları kendini göstermeye başladı. Bu havalarda soğuktan soluk ve beyaz gözüken ellerimizi renklendirme zamanımız geldi. Pastel Sonbahar Serisi Ojeler bizim için bu işi üstleniyor. Ellerimizde gördüğümüz, mevsimle dans eden renkleriyle modumuzu değiştiriyor. Sizin için bu seriyi yakından inceledik.

Pastel Sonbahar Serisi Ojeler dört ojeden oluşuyor. 251, 252, 253, 254 numaralıyla satışa sunulan bu seri tam da sonbahar renklerinden oluşuyor. 251 kırmızı rengini sonbaharda yaprakların solmuş renginden alırken, 252 mora kaçan gri rengiyle sonbahara eşlik ediyor. 253 kiremitlerdeki kırmızıyı andırırken, 254 ise gri kahve ile sonbaharın yağmurlu havasına uyum sağlıyor. Pastel ayrıca sağlığınızı düşünerek, içerisinde tırnak sağlığınızı bozacak maddeleri barındırmıyor.

Pastel Sonbahar Serisi Ojeler

Pastel Sonbahar Serisi Ojeler, birbirinden canlı renkleriyle ellerinizdeki güzelliği ortaya çıkarıyor. Seriyi yakından görmek için, markanın internet sitesini ya da mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER