Garnier Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Nar ve yeşil çaydan sonra şimdide Papatya Özlü Garnier Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi karşımızda! 1 haftalık nemlendirici serum etkisi ile hassas ve kuru ciltler için bakım sağlayan yepyeni maske geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu.

Garnier Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Hayatın koşuşturması içerisinde hem fiziksel hemde ruhsal olarak çok yoruluyoruz. Bu nedenle hem cildimizin hem ruhumuzun dinlenmeye ihtiyacı oluyor. Eğer cildiniz neme doysun istiyorsanız, yüzünüzü çok gergin ve kuru hissediyorsanız dermatolojik olarak da test edilen Papatya Özlü Garnier Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi, papatya özü + hyaluronik asit ve nemlendirici serum içermektedir.

Papatya özü içeren yepyeni maske ile cildiniz hem dinlenir hem rahatlar. Yoğun nem + rahatlama içeren Papatya Özlü Garnier Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi, cildi rahatlatır, gerginlik hissini azaltır ve yoğun şekilde nemlendirir. Özellikle kuru cilt tipi olanlar için mucizevi bir etki olarak tanımlayabileceğimiz bu maskenin etkisini tek kullanımda fark edeceksiniz!

 

Garnier Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier’dan bomba etkisi yaratan cilt bakım maskeleri arasında cildinizde yenilik yaratacak Papatya Özlü Garnier Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi ile cildinize gereken 1 haftalık nemi sağlamış olursunuz.

 

CEVAP VER