Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı ve Gizemli Ferahlık Sıvı Sabun Serisi

Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı ve Gizemli Ferahlık Sıvı Sabun Serisi

Hayatımızın her yerinde ellerimizi dezenfekte etmek için kullandığımız ürünler sıvı sabunlardır. Bizimle bu kadar iç içe olan bir ürünü kullanırken ne kadar ve neye dikkat ettiğimiz ise kişiden kişiye değişiyor. Çoğumuz kokusuyla ilgilenirken, bir kısım azınlıktaki kullanıcı ise sıvı sabunların içeriği ile yakından ilgileniyor. Bugün sizleri içerisinde %100 doğal içerik barındıran, petrokimya ve türevlerini içermeyen bir sıvı sabun ile tanıştırıyoruz. Yılların markası Eyüp Sabri Tuncer’in en yeni ürünlerinden biri olan, Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı ve Gizemli Ferahlık Sıvı Sabun Serisi karşınızda.

Cumhuriyet ile yaşıt bir marka olan Eyüp Sabri Tuncer, kolonya ile hayatımıza gire

n bir markadır. Dönemin sıkıntıları altında uzun yıllar, kuşaktan kuşağa geçerek, günümüze kadar gelen marka, ürün yelpazesini genişleterek üretimlerine devam etmiştir. Firma ayrıca Türkiye’nin Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından verilen, ilk vegan sertifikalı kozmetik markasıdır. Markanın son dönemdeki en yeni ürünü ise, Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı ve Gizemli Ferahlık Sıvı Sabun Serisi.

İçerisinde Ayvalık Zeytin Çiçeği, Bodrum Mandalinası, Çeşme Limonu, Japon Kiraz Çiçeği, Okyanus, Alaçatı Lavantası gibi ürünler barındıran Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı ve Gizemli Ferahlık Sıvı Sabun Serisi, içinde mineral, hayvansal yağ ve petrokimya ürünleri bulundurmuyor.

Benzersiz aromalarıyla gün boyu sizinle olan kokusunun yanında, ellerinizi temizlerken, nemlendirip, bakım yapan Eyüp Sabri Tuncer Bahçe Ferahlığı ve Gizemli Ferahlık Sıvı Sabun Serisi‘ni mutlaka denemelisiniz.