The Body Shop Banana Saç Maskesi

Sağlık saçlardan başlar. Bunu hepimiz biliyoruz. Çünkü canlı, parlak ve dökülmeyen saçlar sağlıklı vücudun önemli bir işaretidir aynı zamanda. Peki, saçlarınıza gerekli ilgi ve alakayı gösteriyor musunuz? En yeni The Body Shop Banana Saç Maskesi ile saçlarınız için çok özel bir bakıma hazır olun!

The Body Shop Banana Saç Maskesi

Hepimizin yıpranmış saç sorunu ile karşı karşıya kaldığı zamanlar olur. Saçlarımızı istediğimiz şekle getirmek için birçok işlem uyguluyoruz ve onları yıpratıyoruz. Saç boyalarından, düzleştiricilere, saçlarımız o kadar çok şeye maruz kalıyor ki, böyle zamanlarda birazcık ilgi ve şefkate ihtiyacı olabiliyor. The Body Shop Banana Saç Maskesi kokusu ve görüntüsüyle hem sizi hem de saçlarınızı mutlu edecek!

The Body Shop Banana Saç Maskesi

Ekvator’da yetiştirilen muzlardan elde edilen organik muz püresi ve Peru’dan brezilya fındığı yağı içeren The Body Shop Banana Saç Maskesi, normal ve kuru saçlar için yoğun nemlendirici saç maskesidir. Gerçek muz püresi içeren bu saç maskesi saçları nemlendirerek derinlemesine besler. Saça kökten uca uygulanan Banana Saç Maskesi, saçlarınızın kabarmasını ve elektriklenmesini de en aza indirger.

Saç bakımında saç maskelerinin yeri ayrı. Saçınızı sadece yıkıyor olmanız yetmez! Saçlarınızı kendi kaderlerine teslim etmeyin. Haftada 1 defa düzenli olarak saçınıza uygulayacağınız The Body Shop Banana Saç Maskesi ile daha parlak, sağlıklı ve canlı bir saç görünümüne “merhaba” diyeceksiniz.

The Body Shop Banana Saç Maskesi

The Body Shop Banana Saç Maskesini nemli saçınıza masaj yaparak dipten uca uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra saçlarınızı durulamanız yeterli. Silikon ve mineral yağ içermeyen doğal Banana Saç Maskesini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

CEVAP VER