Clinique BIY Pigment Damlaları

Eşit cilt tonunu ayarlarken doğal cilt görünümünü kazandıran Clinique BIY Pigment Damlaları , yoğun konsantre pigmentleri ile ultra hafif çift fazlı formüle sahip. Favori nemlendiricinizi, tam kapatıcı fondötene dönüştürerek makyajınızı kusursuz hale getirir.

Çift fazlı formüle sahip ürün çalkalandığında birbirine karışır. Bu sayede ince ve likit bir formüle dönüşerek kolay bir şekilde nemlendiriciniz ile bir araya gelir. Tercihinize bağlı olarak kapatıcılığı değişkenlik göstermektedir. Clinique BIY Pigment Damlaları ile istediğiniz oranda kapatıcılığı sağlayabilirsiniz: 1 damla saf pigment ile hafif bir kapatıcılık, 2 ya da 3 damla saf pigment ile daha yoğun bir kapatıcı ile kusursuz görünüme ulaşmanız mümkün.

Clinique BIY Pigment Damlaları

9 adet renk seçimi arasından kendi ten renginize uygun olan rengi seçerek hafiften ortaya, ortadan yoğun kapatıcılığa uygulamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Mucize karıştırılma teknolojisine sahip Clinique BIY Pigment Damlaları ile nemlendiricinizi istediğiniz oranda kapatıcı bir fondötene dönüştürebilirsiniz. Clinique BIY Pigment DamlalarıKullanım şekli olarak öncelikle kullanacağınız nemlendirici ürünü belirlemelisiniz. Cilt renginize uygun olarak belirlediğiniz Clinique ürününü kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Ancak şişeyi sıkmanıza gerek yok. Bir damla için şişeye sadece bir kere hafif bir şekilde vurmanız yeterli olacaktır. ( 1 damla:hafif, 2 damla:orta, 3 damla:yoğun kapatıcılık)

CEVAP VER