Clinique Pep Start Bubble Mask

Clinique markasının Pep ailesi gitgide genişliyor. Her ürünü ile heyecan yaratan ailede yer alan ürünler birçok farklı kategoride yer alıyor. Cilt bakımı için vazgeçilmez bir marka haline gelen Clinique, sitesinde online alışveriş için birbirinden farklı muhteşem fırsatlar sunuyor. Clinique Pep Start Bubble Mask yeni cilt bakım ürününü sizler için değerlendirdik.Clinique Pep Start Bubble Mask

Cilt bakımında son zamanlarda maske çeşitleri gitgide artıyor. 2017 yazında birçok yeni cilt bakım maskesi ile tanıştık. Çünkü cildimizi haftada en az 1 kere maske uygulayarak arındırmamız gerekiyor. Gün içerisinde birçok etken nedeni ile kirlenen cilt, gün sonunda bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Yoğun bakım için ise haftada 3 gün yeterli oluyor.

Clinique Pep Start Bubble Mask

Şüphe duymadan, güven ile kullanılan Clinique markasının yeni ürünü Clinique Pep Start Bubble Mask, cildinize ışıltı kazandırarak cildinizin daha canlı görünmesini sağlıyor. İçerisinde yer alan jel pembe renkte. Cildinize uyguladığınız zaman ise ince bir köpük tabakası haline gelerek cildinizi tamamen kaplıyor. Daha sonra su ile durulamanız halinde cildiniz derinlenmesine temizlenmiş oluyor. Bu sayede ise daha ışıltılı bir görünüme kavuşuyorsunuz.

CEVAP VER