Kiko Asian Touch Blush

Kiko Milano Eylül ayında 20.yılına özel olarak Asian Touch serisini beğeniye sundu. Özellikle oje şeklindeki ruju ile koleksiyon dikkatleri üzerine çekmişti. Farklılığı ile çok beğenilen serinin bir diğer ürünü ise Kiko Asian Touch Blush.Kiko Asian Touch Blush

Makyajın olmazsa olmazları arasında yer alan maskara, ruj ve allık doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak içi yeterde artar. Ancak isterseniz ince yapıda bir fondöten de yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ancak kaliteli ürünleri yüzünüze uygulamaya çalışın. Aksi takdirde istemeyeceğiniz sağlık sorunları cildinizde oluşabilir.

Kiko Asian Touch Blush doğal görünüm yaratan krem allık kolay kullanımı ve ucundaki süngeri ile artı puan aldı. 3 renk seçeneği bulunuyor: 01 Aspirational Rose, 02 Gestual Peach, 03 Ritual Magenta. Yüksek pigmentli ve ten ile kolayca bütünleşen krem allıklar makyajının vazgeçilmezi olacak. Yumuşak aplikatörü sayesinde kolay uygulama gerçekleştirmeniz ise mümkün.

Kiko Asian Touch BlushKiko Asian Touch Blush ile doğal ve sağlıklı bir görünüm elde edebilir, narin renkleri ile sağlıklı bir renklendirme uygulayabilirsiniz. Kiko Milano‘nun yeni yılına özel olarak satışa sunduğu ürünleri daha yakından incelemek için hemen en yakınınızdaki mağazaya uğrayın!

 

CEVAP VER