Nivea Winter Moment Deodorant

Deodorantsız dışarı çıkamayız. Parfüm çoğu insanın tercihi değildir. Özellikle yaz aylarında, ağırlaşan hava nedeniyle, parfüm yerine çoğu zaman deodorantları tercih ederiz. Kışın da vazgeçilmezimiz olan bu ürünler, kokuları ve dokularıyla çeşitlenerek, kişisel bakım ürünlerimiz arasında yerini alıyor. Nivea‘nın en yeni ürünleri arasında yer verdiği, sınırlı sayıdaki üretimiyle, Nivea Winter Moment Deodorant ise bu kış sizin deodorantınız olabilir.

Nivea ismini latince “nix, nivis” kelimelerinden türetilmiş, kar gibi beyaz anlamından alıyor.  1911 yılında bir kremle yoluna başlayan marka, şimdi bünyesine kattığı pek çok ürünle, kadın, erkek, bebek herkese hizmet veriyor. Hayatımıza kokusuyla kazınan markanın en yeni ürünü, sınırlı sayıda ürettiği Nivea Winter Moment Deodorant, bugünkü konuğumuz.Nivea Winter Moment Deodorant

Anti-transpirant bir ürün olan Nivea Winter Moment Deodorant, bu özelliği ile koltuk altımızda giydiğimiz ürünlerde leke bırakmaz. Bu tür deodorantlar, koltuk altımızdaki terlemeyi önlemez, fakat terlemeyle çevreye kötü koku yaymamıza engel olurlar. Vücudumuzda 48 saat etkisini koruyan bu ürün, yapısındaki kaolin ile pudramsı hisse sahiptir. Ciltte ağırlık yapmadan, yumuşacık bir his sağlar. Nivea ailesine katılan bu ürün, şimdilik sınırlı sayıda üretildiğinden, sahip olmak için elinizi çabuk tutun.

Kuruluğu ve klasik Nivea kokusuyla Nivea Winter Moment Deodorant, bir deodoranttan tüm beklediğinizi veriyor.

CEVAP VER