L’occitane Lavanta Banyo Köpüğü

Kış aylarında banyo, yazdan farklıdır. Kışın banyo arınmaktan öte, bir rahatlama, gevşeme ve keyif alanıdır. Bir iki kokulu mum yakıp, küveti doldurduk mu, tüm günün stresini üzerimizden atarız. Bu imkânı bulup, banyosunda yeni köpük arayışına girenlere, bizim şahane bir önerimiz var. L’occitane markasının en yeni ürünlerden biri olan, L’occitane Lavanta Banyo Köpüğü bugünkü konuğumuz.

Banyoda küvet keyfi, çoğu kitaptan, filmden gözlemleyip, test ettiğimizde, rahatlattığına kanaat getirdiğimiz bir nevi bir meditasyon aktivitesidir. Bu aktivitede ihtiyacımız olanlar, tabi ki öncelikle bir küvet, isteğe göre birkaç mum ve başrol oyuncusu bir banyo köpüğü. Bugün sizleri efsanevi kokusu ve dokusuyla L’occitane Lavanta Banyo Köpüğü ile tanıştırıyoruz.02L'occitane Lavanta Banyo Köpüğü

Lavantanın rahatlatıcı ferahlığını içinde barındıran L’occitane Lavanta Banyo Köpüğü, zengin formülü ile cildi derinlemesine temizleyen bir ürün. Bunu yaparken, vücudun esneklik kazanmasını sağlar ve nazikçe arındırır. Akan sıcak suya birkaç damla eklemenizle birlikte aktive olan ürün, kokusuyla sizi adeta bir lavanta bahçesinde hissettirecek.

Fransa’nın büyülü bahçelerinde provence, yani “mavi altın” olarak anılan çiçeği içinde barındıran L’occitane Lavanta Banyo Köpüğü, duyularınızı yatıştırarak gevşemenizi sağlıyor. Çiftçi kooperatiflerinden elde edilen bu çiçeğin, hem kooperatifleri desteklemesi, hem de yörelerinin tanıtımını sağlamasıyla da bizi örnek teşkil ediyor.

CEVAP VER