The Body Shop Thai Makrut Lime Firming Oil

The Body Shop Thai Makrut Lime Firming Oil

Vücut bakımı için bir ürün arıyorsanız bu bakım ürünü için ziyaret etmeniz adres, kesinlikle, The Body Shop mağazası. The Body Shop markasının birbirinden kaliteli ve farklı ürünleri birçok kullanıcı tarafından beğeni toplamaya devam ediyor. Doğal içeriğe sahip, besleyici yağlar içeren zengin formüllü ürünleri ile vücut bakım markaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. En yeni ürünleri arasında yer alan The Body Shop Thai Makrut Lime Firming Oil ile günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

The Body Shop Thai Makrut Lime Firming Oil içerdiği limon otu ile vücut ve zihin üzerinde canlandırıcı etki yaratıyor. Geleneksel Thai masajında yüzyıllar boyunca kullanılan limon otu masaj yağında çok önemli bir etkiye sahip.

Duyguları harekete geçiren güçlü etkisi ile bilinen limon otu esansı içeren The Body Shop Thai Makrut Lime Firming Oil ile yenileyici ve rahatlatıcı etkiyi daha çok hissetmek için yağ ile birlikte Thai Ahşap Masaj Aleti ile uygulamanızı öneririz. Avucunuza aldığınız bir miktar yağı ilk olarak avucunuzda ısıtın. Daha sonra baskı noktaları üzerine uygulayın.